Vi inviterer til Åpen Dag og Klubbfest 15 oktober.

Vi inviterer både medlemmer og alle andre hundeinteresserte til åpen dag på Birkebeineren. Lyst til å prøve agility eller en annen aktivitet? Våre erfarne utøvere og instruktører vil være med og både vise og veilede dere. Vi har enkel kiosk og byr på både vafler og pølser.

Når
Lørdag 15. oktober

Klokken
12.00 – 15.00

Prøve på dag
Agility – Rallylydighet – Trekkhund – Lydighet – Kickbike – Osv – Osv

Høstfest
På kvelden inviterer vi til høstfest for klubbens medlemmer  med følge.
Kl. 18.00 i klubbhuset. Vi fyrer opp bålpanner og byr på hjemmelaget elggryte. Alle tar med det de ønsker å drikke. Her koser vi oss ut i de små timer. Påmelding til høstfesten kan gjøres på tlf 957 57 305 ( Marit) eller e-post: marit_hanstad_autrey@outlook.com innen 7. oktober.