logo

Styret og viktige personer i klubben

Styreleder
Marit Hanstad Autrey
Mobil: 957 57 305
E-post marit_hanstad_autrey@outlook.com

Nestleder
Ellen H Tangen
Mobil: 900 72 096

e-post: ellenhtangen@gmail.com
Ellen har også klubbens kontakttelefon: Tlf: 959 45 044 (SMS/MMS er ikke tilgjengelig)

Kasserer
Sidsel Færden
E-post: sidsel.faerden@accountor.no

Sekretær

Ingun Nesfeldt

Epost: nesfeldt@icloud.com

Styremedlem
Wenche Martinsen 
E-post: wenche@kingsmoor.no

Styremedlem
Jan Bakken
E-post:ja-torb@online.no

Styremedlem
Per Christian Nilseng
E-post:P.nilseng@gmail.com

Varamedlem
Randi Krokan      

Varamedlem
Anita Åsheim

Andre viktige personer i klubben:

Valpeslipp:
Reidar Andreassen
Mobil: 944 30 608

Rallylydighet:
Therese Blixt Bøhn Vesterås og Magni Stenen
E-post: tessan_bb@hotmail.com   magni-stenen@hotmail.com

Agillity:
Trine Skjellerudsveen
Mobil: 
E-post: trine_skj@me.com

Brukshund:
Astrid Bergo Simensen
Mobil: 990 45 202
e-post: svenast@online.no

Handling /Utstillingstrening:
Thea Aaseth
Mobil: 971 03 990
epost: Thea_aaseth@hotmail.com

Turgruppe:
Nils Bølin og Jan Bakken
Mobil: 920 34 153
E post: ja-torb@online.no

Trekkhundgruppa
Larry Berntsen
Mobil: 920 15 822
E-post: larryberntsen@gmail.com

Lydighetsgruppa
Randi Krokan
Mobil: 926 56 985
e-post: r_krokan@hotmail.com

Nettside
Jan Rune Colin Strander

Labben redaktør:
Magni Stenen